Katalog firm

Kategorie


Amigodental

Przychodnia Amigodental proponuje swoim klientom najlepsze rozwiązania z zakresu usług stomatologicznych, które świadczone są z wykorzystaniem najlepszych sprzętów i specjalistów. Osoby, które pragną posiadać zdrowy i piękny uśmiech, otrzymają tam wiele cennych wskazówek dotyczących tego, jak należy dbać o zęby.

Zdjęcie pantomograficzne

Nasza klinika stomatologiczna w szerokim zakresie świadczonych usług oferuje zdjęcie pantomograficzne Łódź. Zdjęcie wykonuje się za pomocą specjalnego aparatu- pantomografu, emitującego o wiele mniejszą dawkę szkodliwego promieniowania niż tradycyjny aparat RTG. Zdjęcie pantomograficzne świetnie sprawdza się w przypadku planowanego leczenia ortodontycznego i protetycznego, poza tym pozwala ocenić jakość i skuteczność przeprowadzonego leczenia kanałowego.
Dzięki pantomografowi można zrobić bardzo dokładne zdjęcie górnej i dolnej szczęki, jak również zębów zatrzymanych w kości. Widać też na nim tkanki otaczające uzębienie, co pozwala na dokładną ocenę postępów choroby przyzębia. Nasza klinika stomatologiczna oferuje pełen zakres usług stomatologicznych.
Nasze specjalizacje to stomatologia zachowawcza i dziecięca, diagnostyka zębów, ale również chirurgia stomatologiczna i czaszkowa, implantologia, protetyka, periodontologia. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem oraz wyspecjalizowanym personelem.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102