Katalog firm

Amigodental

Przychodnia Amigodental proponuje swoim klientom najlepsze rozwiązania z zakresu usług stomatologicznych, które świadczone są z wykorzystaniem najlepszych sprzętów i specjalistów. Osoby, które pragną posiadać zdrowy i piękny uśmiech, otrzymają tam wiele cennych wskazówek dotyczących tego, jak należy dbać o zęby.

Wyrywanie zębów ósemek

Usuwanie ósemek to zawsze nieprzyjemny, a często również bardzo trudny dla stomatologa zabieg, wymagający wykorzystania odpowiedniego sprzętu, wiedzy medycznej, doświadczenia, a nawet siły fizycznej. W Amigodental stomatolodzy znają się na usuwaniu ósemek, wykonując podobne zabiegi praktycznie co dzień.
Dysponują pełną gamą fachowego sprzętu i różnorodnymi sposobami znieczuleń, które mogą dopasować do potrzeb klienta, nie narażając go na zbędny stres i ból. Zabieg, jakim jest usuwanie ósemek Łódź oferowane jest w higienicznych warunkach, a wykonujący je stomatolodzy dbają o komfort klienta, starając się przeprowadzać zabieg wyłącznie nowoczesnymi metodami.
W Amigodental nawet najtrudniejsze przypadki ekstrakcji zębów, wiążące się z możliwymi komplikacjami są przyjmowane sprawnie i w przystępnej cenie, obejmującej również koszty wpisania recepty czy ponownego przyjęcia pacjenta w ramach wizyty kontrolnej. Najszybsze i najłatwiejsze usuwanie ósemek wraz z pełną diagnostyką obejmującą również RTG? Tylko w Amigodental!

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102