Katalog firm

Amigodental

Przychodnia Amigodental proponuje swoim klientom najlepsze rozwiązania z zakresu usług stomatologicznych, które świadczone są z wykorzystaniem najlepszych sprzętów i specjalistów. Osoby, które pragną posiadać zdrowy i piękny uśmiech, otrzymają tam wiele cennych wskazówek dotyczących tego, jak należy dbać o zęby.

Tomograf zębów

Amigodental oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych, w tym tomograf zębów Łódź, usługę na którą w innych gabinetach należy oczekiwać w długich kolejkach. W Amigodental wykonujemy pełną diagnostykę uzębienia wraz z tomografią lub zdjęciem RTG. Zastosowanie w tomografii nowoczesnego systemu „pulse” spowodowało obniżenie dawki w stosunku do tomografii medycznej. Również przy wykonywaniu zdjęć RTG dysponujemy możliwością kontrolowania dawki promieniowania w trosce o zdrowie pacjenta.
Dla naszych pacjentów oferujemy przystępne terminy wizyt i możliwość komfortowego leczenia uzębienia w świetnie wyposażonych gabinetach. Oferujemy wypełnienia, implanty czy chirurgię szczękową w przystępnych, uczciwych cenach. Posiadamy aż 5 przyjaznych gabinetów, do których zapraszamy pacjentów w każdym wieku.
Do państwa dyspozycji przeznaczono ponadto wygodna i komfortową poczekalnię. Kadra najlepszych stomatologów gwarantuje w Amigodental indywidualne podejście do każdego klienta i wysoką jakość wszystkich świadczonych usług.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102