Katalog firm

Adwokat Nawocki

Chcesz mieć pewność, że Twoja sprawa zostanie należycie załatwiona? Oddaj ją w ręce adwokata, Piotra Nawockiego. Osoby, która zna prawo i jego wszystkie mankamenty jak własną kieszeń. Nie pozwól sobie na błędy. Twoje interesy będą dopilnowane w należyty i profesjonalny sposób. Usługa adwokata to dobrze zainwestowane pieniądze.

Sprawy spadkowe

Śmierć bliskich nam osób, do których należą rodzice, rodzeństwo, czy dziadkowie, przychodzi nam się zmierzyć nie tylko z traumą związaną z pogrzebem, ale także licznymi obowiązkami urzędowymi. Bardzo często zdarza się także, że dana osoba pozostawia po sobie spadek. W takim momencie należy zawsze się zastanowić, czy warto go przyjąć, czy może lepiej jest go odrzucić.
Przed podjęciem tak ważnej decyzji najlepiej jest jeszcze skonsultować się z prawnikiem, który ma doświadczenie w prawie spadkowym. Warto wiedzieć o tym, że nabywając spadek nabywamy nie tylko dobra materialne po danej osobie, ale także ewentualne jej zobowiązania z tytuły np. kredytów, pożyczek, czy innych zobowiązań finansowych. Kancelaria Adwokacka Piotr Nawocki specjalizuje się w doradztwie w zakresie tej dziedziny prawa.
Aby zapoznać się ze stroną internetową Kancelarii musimy wpisać w wyszukiwarce frazę adwokat spadek Łódź. Po wejściu na stronę internetową zapoznamy się z ofertą handlową. Przydatna może okazać się także zakładka poradnik, gdzie znajdziemy bardzo ciekawe artykuły w zakresie prawa spadkowego.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Zapraszamy na stronę Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Oferujemy kompleksową pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z Łodzi i okolic. Gwarantujemy indywidualne pod...

Kancelaria Wodo

Potrzebujesz skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii prawnej? Zatem Wodo i Partnerzy to dla ciebie idealne wręcz rozwiązanie, tym samym gwarancja iż za prowadzenie twojej sprawy zabiorą się specj...