Katalog firm

Adwokat Nawocki

Chcesz mieć pewność, że Twoja sprawa zostanie należycie załatwiona? Oddaj ją w ręce adwokata, Piotra Nawockiego. Osoby, która zna prawo i jego wszystkie mankamenty jak własną kieszeń. Nie pozwól sobie na błędy. Twoje interesy będą dopilnowane w należyty i profesjonalny sposób. Usługa adwokata to dobrze zainwestowane pieniądze.

Sprawy karne

Jeśli posiadasz problem, dla którego istnieje możliwość wszczęcia postępowania sądowego i interesuje Cię prawnik sprawy karne Łódź, lecz masz problem ze znalezieniem odpowiedniego prawnika? W takiej sytuacji rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy, jaką zapewnia Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki. Warto jednak na wstępie podkreślić, że prawo karne jest specyficzną i niejednokrotnie pomijaną gałęzią prawa.
Poza tym warte odnotowania jest również to, że sprawy karne generalnie odnoszą się do naprawdę szerokiego zakresu. Można wyróżnić sprawy stricte karne oraz (biorąc pod uwagę rozumienie powszechne) sprawy wykroczeniowe i karnoskarbowe.
Jeżeli chodzi o zakres praktyki kancelarii, klient może liczyć na obronę oraz pełnienie funkcji pełnomocnika oskarżyciela podczas postępowania karnego. Dobrze również podkreślić, że kancelaria podejmuje się spraw z zakresu prowadzonej działalności gospodarczej oraz tych, które dotyczą indywidualnych osób fizycznych mających dany problem.
Chcesz wiedzieć więcej? Jeśli tak, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną kancelarii. Po zapoznaniu się z nią niejasności będą przeszłością.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Potrzebujesz skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii prawnej? Zatem Wodo i Partnerzy to dla ciebie idealne wręcz rozwiązanie, tym samym gwarancja iż za prowadzenie twojej sprawy zabiorą się specj...

Justyna Szondelmajer

Zapraszamy na stronę Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Oferujemy kompleksową pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z Łodzi i okolic. Gwarantujemy indywidualne pod...